Sizin için en iyiyi biliyoruz.

Proje Danış ailesi olarak 36 yıldır başarılarımızı, müşterilerimizle birlikte kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Sektöründe ilk ,deneyimli uzman kadrolarımız sayesinde müşterilerimize en kaliteli ve şeffaf hizmeti vermek misyonuyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 1983 yılından bugüne kadar yüzlerce firmaya danışmanlık hizmeti vermiş bulunuyoruz.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile 3 nesildir devam eden iletişimiz sayesinde etkili Yatırım Teşvik Belgesi süreci uygulamaları
Şeffaf Dahilde İşleme İzin Belgesi başvuru ve denetim hizmetleri
Tübitak Ar-Ge Programı dahilinde düzenli denetim, raporlama ve tasdik raporlarının hazırlanması
Farklı mevzuat ve uygulama esaslarına sahip KOSGEB başvuru sürecinin etkili yürütülmesi

BİZ KİMİZ ?

Proje Danış ailesi, 1983 yılında İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası’nın 1 numaralı üyesi Prof. Dr. Oktay Güvemli tarafından kurulmuştur. 45 yılı aşkın süredir yatırım projeleri uygulamaları içerisinde bulunan Prof. Güvemli, 1979 yılında yayımladığı “Yatırım Projelerinin Düzenlenmesi ve Değerlendirilmesi” adlı kitabı ile birlikte yatırım projelerini Türkiye koşullarına göre geliştirmiştir ve ilk kez konunun yükseköğretime taşınması onuruna sahip olmuştur. 2011 yılında kurduğu 15 bini aşkın kitaba ev sahipliği yapan MUFTAV’ın (Muhasebe ve Finans Tarihi Vakfı) başkanlığını sürdürmektedir.